На главную страницу
Поиск задач
Найти задачу можно, введя ее условие. Если с первого раза не нашли решение на нужное готовое задание, попробуте поиск по другим похожим ключевым фразам из ее условия
Решение задач  →  

Задачи по химии с решениями

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28

Число записей в разделе: 685

6.4. Обчисліть об’єм (н. y.), який займає амоніак масою 6,8 г, та кількість атомів і молекул у цій його порції.

6.5. Де більше молекул: у порції хлороводню масою 73 г чи в порції амоніаку кількістю речовини 2 моль?

6.6. Який об’єм амоніаку синтезували з азоту та водню, якщо утворена суміш газуватих речовин має на 10 л менший об’єм, аніж початкова? Усі виміри зроблено за однакових умов.

6.7. Обчисліть масову частку хлороводню в хлориди і й кислоті, одержаній розчиненням 500 л гідроген хлориду (н. y.) в 1 л води.

7. Приклад. Задача 1. Із водню масою 180 г синтезували амоніак масою 1000 г. Обчисліть масову частку практичного виходу продукту реакції.

7. Приклад. Задача 2. З азоту об’ємом 10 м^3 одержали амоніак об’ємом 16,4 м3. Обчисліть об’ємну частку практичного виходу продукту реакції, якщо всі виміри зроблено за однакових умов.

7.1. Наведіть приклади солей амонію. Що в їх складі особливого порівняно з іншими солями?

7.2. На прикладі амоній сульфату напишіть рівняння реакцій, що характеризують основні хімічні властивості солей амонію.

7.3. Дайте визначення якісних реакцій. Наведіть приклали якісних реакцій на хлорид-аніоии, амоній-катіони, гідроксид-аніони, гідроген-катіони.

7.4. Складіть формули двох солей амонію, що не розглядалися в тексті параграфа, і напишіть молекулярно-йонні рівняння взаємодії їх з барій гідроксидом.

7.5. Який об’єм амоніаку можна добути з амоній сульфату кількістю речовини 4 моль (н. y.)?

7.6. Як ви вважаєте, на чому засновано застосування амоній гідрогенкарбонату в хлібопекарській справі? Відповідь підтвердіть рівнянням реакції.

7.7. Обчисліть масову й об’ємну частки виходу хлороводню, якщо з хлору кількістю речовини 5 моль одержали хлороводень масою 340 г.

8.1. На прикладі фосфор(V) оксиду охарактеризуйте хімічні властивості кислотних оксидів. Чи є серед наведених вами рівнянь реакцій окисно-відновні? Відповідь мотивуйте.

8.2. Опишіть роботу вогнегасника.

8.3. Що є причиною випадання кислотних дощів? Зробіть висновок, наскільки вони шкідливі для здоров’я людини.

8.4. Поясніть суть парникового ефекту.

8.5. Гідрати кислотних оксидів-кислоти-вступають у реакцію нейтралізації з основами й утворюють солі. Враховуючи, що багатоосновні кислоти дисоціюють ступінчасто, складіть формули середніх і кислих солей сульфатної та ортофосфатної кислот.

8.6. Використовуючи літературні джерела та мережу Інтернет, міжпредметні зв'язки хімії, фізики, біології та географії, підготуйте й презентуйте проект Глобальне потепління: що за ним криється.

9.Задача 1. Обчислити масу осаду, який утвориться з ба рій хлориду масою 41,6 г і натрій сульфату масою 42,6 г

9.1. Виберіть правильне твердження щодо сульфатної кислоти А одноосновна Б двохосновна В сильний електроліт Г слабкий електроліт Д оксигеиовмісна E бсзоксигснова

9.2. Як можна розпізнати розчини сульфатної кислоти, амоній хлориду й амоній сульфату, що перебувають у пробірках без етикеток? Відповідь підтвердіть записом молекулярних та йонних рівнянь реакцій.

9.3. З якими з перелічених речовин взаємодіє розбавлена сульфатна кислота: залізо, купрум(ІІ) оксид, мідь, натрій гідроксид, нітратна кислота, калій карбонат, нітроген(ІІ) оксид? Напишіть молекулярні рівняння реакцій, зазначте їх типи.

9.4. Запропонуйте спосіб розпізнавання концентрованої та розбавленої сульфатної кислоти, що перебувають у банках без етикеток. Мотивуйте його.

9.5. Обчисліть масову частку кристалізаційної води в гіркій солі.

online-tusa.com | SHOP