Поиск задач
Решение задач  →  Задачи по химии с решениями
За державними вимогами до засвоєння знань випускники основної школи мають знати символи й назви не менше 20 хімічних елементів. Спробуйте по пам’яті відтворити якомога більше символів і назв неметалічних елементів.

Для просмотра изображения в полном размере нажмите на него
За державними вимогами до засвоєння знань випускники основної школи мають знати символи й назви не менше 20 хімічних елементів. Спробуйте по
Решение задачи 3.1
(Ярошенко О.Г. 10 клас (рівень стандарту, академічний рівень))


<< Предыдущее Следующее >>
3. Приклад. Задача 1. Атом хімічного елемента має на 7 електронів більше, аніж йон Натрію. Назвіть елемент, складіть електронні формули його атома та йона. 3. Приклад. Задача 2. Знаходження неметалічного елемента за положенням у періодичній системі. Назвіть неметалічний елемент, якщо відомо, що він знаходиться в четвертому періоді періодичної системи, утворює летку сполуку з Гідрогеном, а його вищий оксид відповідає загальній формулі E2O5. 3.2. Поясніть відмінність і подібність будови атомів неметалічних елементів однієї підгрупи: а) Оксигену і Сульфуру; б) Нітрогену і Фосфору; в) Карбону і Силіцію. 3.3. Поясніть відмінність і подібність будови атомів неметалічних елементів одного періоду: а) Гідрогену і Гелію; б) Карбону і Флуору; в) Сульфуру і Хлору.